devam etmeniz halinde bu veri kaldırılacak.devam etmek istediğinizden emin misiniz?

  • /
  • 17
  • >
  • »
 1. ekseriyetle yazar katılımı sağlayacak türde faliyetler düzenlemesi gereken cici oluşum.

  bug'a maga düz bakıp kafayı taze etlere çevirmesi gerek yönetim modülünün. et gerek sözlüğe abi. bir sürü ithal et.

  artık diğer sölzüklerin kapısını aşındırıp 'yeni bir başlangıç için interaktif ehehe' gibisinden çılgın mesajlar mı atmalı yazarlara vay efendim sol framelerinde interaktif sözlük başlığı mı şişirilir bir antikor üretmek gerek en acilinden.

  ben şahsen femen kızları gibi bir sıradışı eylem olsun derim. külotlu çorabıyla elma yiyen bir figür iyidir. 2-3 hatun soyundurup caps hazırlanılırsa 24 saat içinde pimi çekilmiş bomba gibi dolaşır internet aleminde interaktif.

  zaman.. savaş zamanı arkadaşlar. sözlükler arası yıldızlar savaşı. zor şartlar zor kararlar gerektirir.

  hayır yani.. şimdi bir zirve falan düzenlense 5 erkeğiz lan. bu nedir abisi.

  düşüncesi bile yüreciğimi dağlıyor.

  hastane odalarını, oksijenli suyu, hasta bakıcıları, ambulans seslerini falan siktir edip 'ama göte' dalalım arkadaşlar.

  hayat seksle güzel.

  sözlüğe kız basın allahsızlarrrrr.
  avatar
  23.09.2016 - 10:02
 2. mobilizasyon aesrdfgh herneyse agıllı telefonlar için daha uygun gibi bu site. bilemedim.

  evimde, biricik ateş pınarı yuvamda laptop'umu açmış, mağrur ve sevecen ruh halimle sözlüğe girdiğim her an ne kadar kurcalarsam kurcalayayım bir türlü 'online listesi' denen allahın belası kara deliği bulamıyorum.

  bir üst entry'de avninin de dediği gibi alınan artı oyların yahut eksi oyların adedi gözükmeli keza favorilerinde.

  ya da kodu modu sallayıp fashion tv'ye bağlansın sözlük abi tek bi tuşla.

  fikir büyük gerisi sende meydey.
  avatar
  03.10.2016 - 10:56
 3. yüzlerce yazardan gelen istek.
  görsel eklenebildiği gibi pdf, doc, ppt, xls gibi.. uzantılı dosyaların sözlüğe güvenle emanet edilmesi ve gelişmiş aramayla hemen ulaşılması. bu slidesharedeki gibi stream olabilir ya da misalen link.pdf gibi yeni sekmede açılabilir veya tıklanınca bilgisayara inip oradan bakılabilecek salt dosya olabilir. doktor, mühendis ve birçoğu akademisyen olan ve sunumlarına hızlıca ve güvenle ulaşmak isteyen sözlük yazarlarının ve yazar olmak isteyenlerin bitmek bilmeyen talebidir.
  avatar
  21.10.2015 - 09:53
 4. iletişim kelimesine link verilmeli. aşağıda olduğu gibi.

  interaktif sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeden yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir.
  interaktif sözlük ekibi hiç bir şekilde içerikten sorumlu değildir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden interaktif sözlük ekibi ile irtibata geçiniz.
  avatar
  27.04.2015 - 08:54
 5. İNSANLAR BİR KAPIYI BİR DEFA ÇALAR... GİREMEYİNCE BELKİ BİR DEFA DAHA ÇALAR... SONRA HİÇ ÇALMAZ SİTEYE GİREMEDİM 3-4 DEFA DENEDİM GEÇMİŞTE HEP HATA VERDİ GİREMEDİM... YEDEK E-POSTA VE YEDEK TELEFONA GİRİŞ SİFRESİ VEYA DAHA KOLAY BİR GİRİŞ SEÇİLEBİLİR İLK KULLANANLAR İÇİN... SADE VE KOLAY GİRİŞ OLMALI ŞİFRESİNİ UNUTAN ASLA GİREMİYOR VE YENİDEN KAYIT OLMAK İÇİN HATA VERİP KAYDETMİYOR VS.
  avatar
  09.07.2018 - 20:32
 6. genel istatistikler bölümüne:
  toplam yazar
  toplam aday
  toplam kullanıcı (sözlüğe uğramış farklı ip adedi)
  toplam başlık sayısı
  toplam entri sayısı
  toplam görsel sayısı
  toplam yazı datası
  toplam görsel datası
  yazar başına düşen entri

  gibi istatistikler eklenirse sözlüğün zamana göre yükseliş ivmesi arşivlenmiş olur. oradaydım belgeseli için bu rakamlar ilerde çok önem arz edecektir.
  avatar
  25.04.2015 - 18:20
 7. 38 YAŞINDAYIM... ÇOK YAKIN TARİHE KADAR EZBERE BİLMEM GEREKEN BİRÇOK ŞEYİ ASLINDA EZBERLEMEDİĞİMİ VE UYMAM GEREKEN BİRÇOK KURALA ASLINDA UYMADIĞIMI FARKETTİM... İNSANLAR FITRATEN ÖZGÜR OLMAK İSTERLER VE ÖZGÜR OLAMAYINCA ÖZGÜR OLABİLECEKLERİ ORTAMLARA GEÇERLER... ÇOK FAZLA KURAL KOYMAK YANLIŞ BENCE SADE VE ÖZGÜR OLMALI... SÖZLÜK KURALLARI KATI GÖRÜNÜYOR
  avatar
  09.07.2018 - 20:28
 8. -alınan oyların 'artı yahut eksi' olarak bildirim halinde gelmesi, favori alma durumunda keza aynı şekilde bildirim almak. hatta favori alma durumunda x yazarı sizi favoriledi bildirimi almak.
  -sözlükte online yazarları, ziyaretçiler(ofline) kullanıcıları görebilmek.
  -daha çok kadın yazar(85b) esrfthjkmö

  şimdilik bu kadar.
  avatar
  19.09.2016 - 23:33
 9. tematik butonu mobilde entrilenin hemen yakınına geliyor ve bundan dolayı entrilenirken* yanlışlıkla tematik moda geçiliyor. bunun çözümü ise muhtemelen bu butonun daha alt satıra entrile ile kenarda bekletin hemen ortasına getirilmesidir. zira üst satırda mobilde zaten yer yok ve sonuç ortada.
  avatar
  26.06.2017 - 23:20
 10. yazmak istediğimiz ancak daha toparlayamadığımız fikirlerimizi not edebileceğimiz ayrı bir alan olması ihtiyaç duyulan şeylerden biridir. diyeceksiniz ki " şahsa münhasır neyine yetmiyor? ", ama yetmiyor işte. tam olarak karalama defteri olarak kullanabildiğimiz bir alan iş görecektir, boş bir notepad gibi.
  avatar
  11.03.2016 - 09:34
  • /
  • 17
  • >
  • »