devam etmeniz halinde bu veri kaldırılacak.devam etmek istediğinizden emin misiniz?

kapak fotoğrafı
profil resmi
yusuf demir
@hahed

2 başlık

13 entri

fedbox

diyet yemek servisi yapan yemek firması.

kiraz 4 liraya

soğan 7 liraya

eskişehir

öğrenci şehri diye bilinsede fiyatları dolayısıyla öğrencilere pek uygun olmayan şehir.

kahve makinesinde çay demlemek

siz çıldırmış olmalısınız diye tepki verilecek olay. cuk oturur.

cctv

açılımı, “kapalı devre televizyon” anlamına gelen “close circuit television” kavramından türetilmiş sistemdir. televizyon sisteminden farklı olarak cctv, bir merkezden geniş kullanıcı kitlesine yayın yapmak yerine belli bir alandaki görüntüyü izleme sistemi olarak tanımlanabilir. günümüzde cctv, genellikle güvenlik amaçlı kullanılmasının yanında trafik kontrolü, tehlikeli bölgelerin izlenmesinde de kullanılabilmektedir. cctv sistemi, kameranın kablo aracılığıyla televizyona ya da monitöre bağlanması ile oluşmaktadır. gelişmiş bir cctv sisteminde kamera ve monitörün yanı sıra lens, switch ve kayıt cihazı(dvr, nvr vb.) gibi parçalar da bulunabilir. kameraya harici olarak eklenebilecek bir mikrofon veya kameraların üzerinde bulunan dahili mikrofonlar aracılığıyla ses kaydı da mümkün olabilmektedir.

mesleki yeterlilik belgesi

istedikleri mesleğe ait ulusal yeterliliğin olduğunu gösteren belgedir. myk tarafından bu ulusal yeterlilikte sınav ve belgelendirme yapmak üzere yetkilendirilmiş belgelendirme kuruluşundan alına bilir.

müslüm

akıllara müslüm babayı getiren başlık.

elektronik sigara

hiç bi skime yaramayan boş avunma itemi.

sarı sözlük

dün itibariyle kayıt olduğum sözlük. yeni bir sözlük olmasından dolayı yeni yeni entry girişlerinin olduğu bir yer. güzel ve kullanışlı bir teması var sağdan soldan toplama yapışmış gibi yazarlara sahip değil. öyle entry girecem illa tanım ve bilgi olacak gibi kasıntıda değiller tam tadında bir sözlük olmuş. bilgide, mizahta kaliteli. (link:2750,link)li.

ispanyolca

dünyanın güzel dili. bir dönem cervantes enstitüsünde kursunu aldığım sonra mecburiyetten ara verdiğim ama öğrenmeye yemin ettiğim süper dil. en iyi öğrenilebilecek yer cervantes enstitüsüdür. hocaların büyük bölümü ispanyol geri kalanı da ana dili ispanyolca olan ülke vatandaşlarıdır.

eroin bağımlılığı

kendi kendine bırakılmak gibi aptalca deneyimlere girilmemeli , aile-toplum korkusu aşılıp acilen tedavi olunmalıdır. tabii her şeyden önce denenmemelidir.

ağrı'da kuran kursunda tecavüz

yobazlık arttıkça sapıklıkta artıyor dedirten durum.

ögrenci yurtlarında iki kişilik oda yasaklanması

Eşcinsel ilişkinin önüne geçmek için yaptıklarını düşündüğüm saçma eylem.