devam etmeniz halinde bu veri kaldırılacak.devam etmek istediğinizden emin misiniz?

kapak fotoğrafı
profil resmi
anil cevizci
@cvzseo

2 başlık

13 entri

dedektör

Arena Dedektör 2012 yılından beri başarılarıyla sektörde adını duyurmuş önemli bir firmadır.Yılları aşan süredir sahip olduğu tecrübe ve hedefleri siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmayı görev bilmiştir. Kurulduğu günden itibaren dedektör sektöründe üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz belirlem iş olduğu misyonları ışığında Dünyanın sayılı dedektör marketlerinden biri olma özelliği kazanmıştır. Kuruluşundan beri kaliteye verdiği önem ve prensiplerimizden vazgeçmememiz başarımızın misyonu haline gelmiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük güler yüzlü ve bilgili çalışanlarlarımızdır. Türkiye’nin en büyük Dünyanın ise sayılı dedektör marketlerinden biri olan Arena Dedektör’de bilinen tüm marka ve tercih edilen modeldeki dedektörleri bulabilirsiniz. Minelab Dedektör, Garret Dedektör, Fisher Dedektör, Whites Dedektör , Teknetics Dedektör, Bounty Hunter Dedektör , Lorenz Dedektör , OKM Dedektör , Pulse Star Dedektör , Golden Mask Dedektör gibi dünyada sayılı olan markalardaki yabancı dedektörler ; Nokta ve Makro dedektörler gibi yerli dedektörler siz müşterilerimize fayda sağlayacak kaliteli ürünlerimizdir. Rycom , Fuji Tecom, Schonstedt , Texhoac gibi endüstriyel ürünlerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Güvenlik konusunda uzman, çalışmalarında başarılı ve üretimlerinde köklü profesyonel firmalarla çalışmak ve böylelikle müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak önceliğimiz olmuştur. Deneyimli satış temsilcilerimizle sizlerin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri bulup yönlendireceğiz. Ürünlerimiz endüstriyel, güvenlik, hobi, define askeri gibi her türlü alandaki ihtiyacınıza hitap eden, güncel teknolojiye sahip, üstün ve kaliteli ürünlerdir. Merkezi İstanbul olmak üzere Kırklareli, İzmir, Konya, Adana, Kırıkhan gibi Türkiye’nin birçok ilinde hizmetinizdeyiz. Ülke çapındaki güçlü bayi ağlarımızla müşterilerimize ürünlerinin hızlı ulaşımını sağlamaktayız. Başarımızın kaynağı kaliteden anlayan siz saygıdeğer müşterilerimiz ve tercihlerinizdir.

enjektör memesi

Enjektör memesi nedir? Yakıt sisteminin en önemli ve en pahalı parçalarından birisi enjektör memesidir. Motorlarda bakımı sıklıkla yapılması gerekli olan bir parçadır. Bakımı aksatılan enjektör memesi size çok pahalıya mal olabilir. Enjektör memesinin görevi motorda yanma odalarına yakıtı püskürtmektir. Basınç, Enjektör Memesinin yapısı ve yakıt kalitesi püskürtme işlemini etkileyen faktörlerdir.

solidcam kursu

Dünyayı değiştirmek ve değişen dünyaya ayak uydurmak için hayal ettiğiniz tüm tasarımları 3.boyuta taşıyor, verdiğimiz eğitimlerle sektöre nitelikli iş gücü sağlamada üstümüze düşen görevi yerine getiriyoruz. Prototip, ürün i mimari maket, sanayi ve yan yan sanayi parçaları gibi tüm aksamların 3d printer ile 3 boyutlu baskısı, sürekli güncellenen 3d Cad Cam Cae Cnc teknolojisinde tasarım ve eğitim desteği, özel tarayıcılarla 3d tarama ve çizim imkanlarıyla sektörün öncü ve yenilikçi gücü olmayı hedefliyoruz. Ayrıca Kalıp ve makina imalatları, talaşlı imalat hizmetleri de esnek ve de verimli bir çözüm ortağıyız. İnsana, bilgiye, iletişime ve teknolojik gelişmelere yaptığımız yatırımlarla en ekonomik, nitelikli, hızlı ve sorunsuz üretim şeklimizle müşterilerimizin taleplerine cevap veriyoruz. Adımızın verdiği mesaja bağlı kalarak tasarımdan imalata tüm çözümler için sizleri de (link:1421,http://www.tasarimdanimalata.com) adresine bekliyoruz.

fakir yemekleri

makarna ve pilavdır, patetes ve ekmek de dahildir, karbonhidrat ucuzdur demek yeterlidir.

kira

insanı her ay strese sokan yaşama direncidir.

manto

manto da derdik, palto da, hala bilmem mesela arasındaki farkı, mont da diyoruz, ceket diyip geçerim arkadaş.

sineklik

mucize bir buluştur, yokluğunda uykular haramdır.

sevilen şarkının en vurucu cümlesi

kimseye söylemedum diyemedum, AŞK diye çektuğumi.

the walking dead

bi benim izlemediğim dizidir sanki, ha korktuğumdan değil yanlış anlaşılmasın, zaman yok zaman.

kadınları çekici yapan detaylar

ince bel, yerinde kalça, yerinde göğüs bunlar fizik için. benim için bir kadın yüzünde en önemlisi kaşlardır.

duvara karşı

diyince aklıma tenis oynamaktan başka birşeyin gelmediği kelime öbeği.

kenan ışık

adamın sesi yeter dediğim ender isimlerden birisidir.

game of thrones

galiba nerdeyse bi benim izlemediğim dizidir, bu kadar popüler olması cool olmak için mi yoksa gerçekten güzel dizi olduğu içinmi galiba bunu izleyince öğreneceğim