devam etmeniz halinde bu veri kaldırılacak.devam etmek istediğinizden emin misiniz?

 1. Timuçin, gelecek pazar ödül alıp almayacağını çoktan öğrenmiştir kanımca. Ben, Oscar törenlerinde bile adayların kazanıp kazanmadıklarını önceden bildiklerini düşünüyorum... Altın Kelebek çok değerli bir ödül olmasa da, reytinglerinin düşük olmasından bitirilen Hekimoğlu'nun başrolü Timuçin Esen'e sunulan bir nevi iade -i itibar farz edebilirdik ödülü eğer alırsa..
  avatar
  29.11.2021 - 00:24
 2. "(...) Gazetelerde okuduklarıma bakarak, cemiyetlerin, özellikle de kraliyet falan filan cemiyetlerinin, kıymetli ödüllerini vermeden önce uzun uzun toplantılar yaptığını ve aday gösterilen kişilerin saygınlığını, tanıkların güvenilirliğini, ödül konusu olayın gerçekliğini ve olayla ilgili herkesin ahlaki sağlamlığını incelediğini düşünmüşümdür öteden beri. Bu yüzden, inceleme sürecinin en az altı ay alacağını, bu sürenin ardından da, ödülü alacak kişinin kurulun huzuruna davet edileceğini tahmin etmişimdir. Bazı cemiyetler için gerçekten de bu durum geçerli olabilir...(...)"

  (Chocky - John Wyndham - Sayfa: 157)

  Böyle bir prosedür uygulansa Timuçin her ödülü toplardı. Fakat ergen lobisi, efsunlu gibi hangi çok popüler bomboş bir oyuncunun peşine takılmışsa ona ödülü kazandıracak gibime geliyor.
  avatar
  29.11.2021 - 00:44
tümünü gör