devam etmeniz halinde bu veri kaldırılacak.devam etmek istediğinizden emin misiniz?

 1. "Çoğunlukla doğaçlama oyunlara başvuruyoruz. Oyuncularımız kendi oynadıkları karakterlere o denli hakimler ki çok yürekten gelen bir oyunculuk sergiliyorlar." demiş yönetmen.. Yönetmenin söylediği kafamı kurcaladı. Şöyle ki: Oktay'ın kâğıt bardağı ağzında evirip çevirmesi (ne bulursa ağzına götüren dört, beş yaşındaki çocuk gibi) karakterin gerizekâlılığına katkıda bulunmak için yönetmenin bir direktifi mi? Öyle değilse ortaya çok daha iyi bir gerizekâlı portresi sunma arzusuyla oyuncunun kendisinin geliştirdiği bir doğaçlama mı ?
  avatar
  28.01.2019 - 02:27
 2. Oktay'ın iki seksen uzanması dehşet komikti. Senaristler siz emin misiniz Oktay'ın özel harekatçı komando olduğuna? Yakın dövüş tekniklerini bilen bir komandonun reflekslerinin de iyi gelişmiş olması, biri kendisine vurduğunda atik hamle; misilleme yapması gerekir. Oktay koşarken bile yalpalıyor (bebeği kurtarmaya çalışırken gördük), çabucak yoruluyor, nefes nefese kalıyor. Hamlamış komando Oktay :)

  Azra ise Oktay'dan daha iyi kendini savunuyor. Kendisinden stockholm sendromu dilenen (Stockholm sendromu kendiliğinden oluşan bir şeydir esaret altında olanda. Kaçırdığından bunu dilenen manyağı ilk defa görüyorum) sapığına iyi bir yumruk sallayabiliyor. Ve bu yüzden bu dizideki kahramanlar kadınlar, erkekler değil...
  avatar
  11.02.2019 - 02:01
 3. https://www.instagram.com/p/BtN7XCFDURZ/

  Oktay, gamzeleriyle felan tam bir kutu bebeğe benzemekte. Eni hemen hemen Azra kadar, yayla kadar eni olan erkeklerle hiç benzeşmemekte.
  avatar
  11.02.2019 - 02:38
 4. hapishanelerde volta atilan yer
  avatar
  11.02.2019 - 23:37