devam etmeniz halinde bu veri kaldırılacak.devam etmek istediğinizden emin misiniz?

 1. Gün geçmiyor ki yeni e ticaret siteleri hayatımıza girmesin http://www.birnumaram.com da onlardan bir tanesi adamlar ucuz olduklarını iddaa ediyorlar bir kaç ürünü karşılaştırma fırsatı buldum 1-2 tık aşağıda olan ürünler var ama hepsi değil tabi ki.
  notebook ve lg ürünlerine baktım ben özellikle gideri var.
  avatar
  14.02.2016 - 14:25
 2. bazı siteler açıldığı gün satış rekorları kırmaktadır.
  örneğin: http://www.724magazam.com/
  avatar
  10.03.2017 - 19:44
 3. E-ticaret siteleri günümüzde çokça artmaya başlamıştır. Bu bağlamda ise satışlarını arttırmak için danışmanlık talep etmektedirler. Bu sebep ile de https://www.oveosoft.com/ gibi sitelerden profesyonel eticaret danışmanlığı hizmetlerinden yararlanmaktadırlar.
  avatar
  07.01.2021 - 21:27
 4. Günümüzde teknolojinin gelişmesine bağlı olarak birçok sektör teknolojinin kullanımına imkân sunan internet ortamına geçiş yapmıştır. İnternetin küresel bir ağ oluşu daha geniş müşteri kitlelerine ulaşmayı kolaylaştırmış ve bu yüzden firmalar internet platformuna geçişi daha karlı bulmuştur. Antalya e-ticaret sitesi çalışmaları yapan firmalardan biri olarak Diyojen, firmalar için en iyi tasarımlarda ürün ve hizmet içeriklerinin yer aldığı kullanışlı site çalışmaları yapmaktadır. Antalya web sitesi yapan firmalar arasında oldukça popüler hale gelen ve başarıları ile adından sıkça söz ettiren https://diyojen.co E ticaret sitesi yapma ve web sitesi yapma gibi hizmetlerin dışında da müşterilerine pek çok kategoride hizmet sunmaktadır.
  avatar
  20.01.2021 - 07:34
 5. E-ticaret, günümüzde son derece popüler hale gelen, alışverişte zaman tasarrufu sağlayan, pek çok firmanın az sermaye ile iş hayatına girebilmesine imkân veren, geniş ürün çeşitliliğini geniş kitlelere ulaştırarak ticaretin canlanmasını sağlayan yenilikçi bir sektördür. Antalya e-ticaret firmaları, E ticaret sektörüne girmeden önce danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak sektör hakkında bilgi sahibi olmakta ve bu sayede sektör içerisindeki işleyişe daha çabuk adapte olmaktadırlar. Antalya e-ticaret danışmanı firmalarından biri olan Oveosoft en iyi kalitede danışmanlık hizmeti ile firmalara yol göstermekte ve E-ticaret sektörüne dair bilinmesi gerekenleri müşterilerine en akıcı şekilde aktarmaktadır. Bilgi için https://www.oveosoft.com adresine gelebilirsiniz.
  avatar
  05.02.2021 - 17:53
 6. E-Ticaret web sitesi yönetmek yapılan tüm işlemlere hakim olmak çok zordur. Bu nedenle bir çok işletme ek personel çalıştırmaktadır. VagonSoft’un özel olarak geliştirdiği Yönetim Paneli sayesinde E-Ticaret sitenize hakim bir uzman olabilirsiniz, Tüm siparişlerinize tek ekrandan ulaşabilir, Tek tuşla ürün ekleyip düzenleyebilirsiniz. Bknz; E ticaret yazılımı
  avatar
  27.09.2021 - 18:29
 7. mal ve hizmetlerin üretim, tanıtım, satış, sigorta, dağıtım ve ödeme işlemlerinin bilgisayar ağları üzerinden yapılmasıdır.
  2000’li yılların başından itibaren kullanım alanı ve kullanan firma sayısı artan e-ticaret günümüzde özellikle pandemi ile beraber gelebileceği en yüksek zirveye ulaştı. görünen o ki daha da yükselecek gibi duruyor. pandemi sürecinde artan e-ticaret hacmi, yaptıığı cirosu azalan, işleri durgunlaşan, e-ticarete girmek isteyip de işi ağırdan alan firmaları veya girişimcileri harekete geçirdi. ama çoğu kişi halen doğru e-ticaret nedir, doğru e-ticaret nasıl yapılır bilmemekte.

  https://www.e-ticaretsitesi.com/
  avatar
  28.11.2021 - 22:29
 8. E-ticaret sitenizin özelliklerine göre hizmet satın almak ve E-Ticaret paketlerine uygun fiyata sahip olmak için E-ticaret adresine göz atmalısınız. Eticex den alışveriş yaptığınıza pişman olmayacaksınız.
  avatar
  27.02.2022 - 15:20