devam etmeniz halinde bu veri kaldırılacak.devam etmek istediğinizden emin misiniz?

 1. Lenipa markası Öztel Teknoloji firması tarafından oluşturulmuştur. Cep Telefonu aksesuarı, cep telefonu yedek parça sektöründe dağıtıcı kimliği ile başladığı faaliyetlerine ihracaat da ekleyen, Mersin ‘de yer alan ve fiziki mağazası bulunan bir firmadır.

  Cep telefonu aksesuarı, cep telefonu yedek parça, cep telefonu kılıfı, masaüstü bilgisayar, all in one bilgisayar, mini pc ve oyuncu bilgisayarı alanında kendi markası olan Lenipa 'yı tescillemiş ve bayiliğini vermeye başlamıştır.

  Lenipa markası ile bayiliğini verdiği diğer markalardan aux kabloları, usb bellek, bluetooth kulaklık, bluetooth hoparlör, data usb kablo, powerbank, şarj cihazı, telefon tutucu, temperli kırılmaz cam ekran koyurucu, nano hayalet ekran koruyucu, seramik nano kırılmaz cam, akıllı saat, cep telefonu şeffaf kılıf, cep telefonu lansman kılıf, cep telefonu arka kapak, cep telefonu batarya, cep telefonu ekran, cep telefonu flex kablo, cep telefonu iç kulaklık, cep telefonu kamera, cep telefonu kulaklık soketi, cep telefonu mmc-sim yuvası, cep telefonu on of/y.tuşu, cep telefonu sensör, cep telefonu servis lcd ekran, cep telefonu şarj soketi, cep telefonu tuş bordu ve diğer tüm cep telefonu akseusuarı ve yedek parça alanında satış yapmakta, aynı zamanda bayiliğini vermektedir. Mersin içerisinde ve diğer tüm illerde aktif olarak bayileri bulunmaktadır.

  2015 yılında faaliyete giren Öztel Teknoloji %100 Türk sermayesi ile kurulmuştur.

  https://lenipa.com/
  avatar
  21.04.2023 - 20:46