devam etmeniz halinde bu veri kaldırılacak.devam etmek istediğinizden emin misiniz?

bostancı kick boks salonu

 1. bostancı kick boks salonu, birçok eğitmenle adayların uzmanlaşmasını sağlayarak farklı eğitim çalışmalarından geçmenizi sağlar. zamanla karma dövüş sporlarının çıkmasına zemin hazırlayan kick boks, aynı zamanda zihin ve beden bütünlüğüyle birçok aşamada ilerlemenize imkan tanır. böylece aşama kaydetmek isteyenlerin dağhan sağlam’ın verdiği eğitimlerde profesyonelliğe ulaşması daha hızlı bir şekilde gerçekleşir. birçok dövüş sporu arasında kick boks ilk sırada gelir. ayrıca kişilerin vücut kondüsyonlarını en iyi düzeyde tutmalarını sağlayarak fiziksel gelişimlerine de katkı sağlar. bu sebeple de geniş kapsamda ele alınması gereken önemli bir spordur.

  bostancı kick boks salonu eğitimleri

  kick boks, eğitim süreci yoğun tempoda ilerleyen bir dövüş sanatıdır. bundan dolayı eğitim sürecinde öğrencilerimizle birebir ilgilenerek bu spor dalında ilerlemelerini destekliyoruz. bununla birlikte tercih edilen ilerleme eğitimlerinde yer alan terminolojide aşağıda bulunan kısımlara yer verilir.
  hız eğitimi
  güç eğitimi
  refleks eğitimi
  kondisyon eğitimi
  dayanıklılık eğitimi
  denge eğitimi
  esneme ve germe eğitimi
  belirtilen aşamalar dahilinde derslerin hız ve denge sorununu gidererek refleks sayesinde yüksek performans sunmasını sağlıyoruz. bu sayede bostancı kick boks salonu olarak en iyi şekilde eğitim sürecinde sporcuların yanında oluyoruz. bunun yanında kuşak atlamak ve ilerleme kaydetmek isteyen sporcularımızı, şampiyonluk müsabakalarına katılarak istedikleri dereceye ulaşmaları için yoğun bir eğitim sürecinden geçiriyoruz.
  avatar
  26.10.2022 - 19:58