devam etmeniz halinde bu veri kaldırılacak.devam etmek istediğinizden emin misiniz?

diş hekimliği kliniği

 1. mükemmel bir diş hekimliği kliniğini sıradan diş hekimliği kliniklerinden ayıran en temel özellik yeni teknoloji kullanımıdır. söz gelimi panoramik diş röntgeni standart bir röntgenden farklı olarak tüm ağzı tek bir görüntüye sığdırır. ya da sefalometrik röntgen kemikler ve yumuşak dokuların ön, arka ve yan pozisyonlarda, aynı filmde görüntüler.
  diş kliniğinizde kullanacağınız cihazların hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olması büyük önem arz eder. klinikte hizmet verdiğiniz hastaların konforu için kullanılan cihazların en zorlu koşullarda bile sizi yarı yolda bırakmaması gerekir.
  metco dental, türkiye diş hekimliği sektöründe yer alan kurumsallaşmış ve sektörü birçok yenilikle tanıştırmış güçlü ve çok yaygın bir firmadır. 1991 yılından beri tüm türkiye’ye diş sağlığı ile ilgili cihaz ve sarf malzemeleri temin edip, satış öncesi ve sonrası her süreçte destek veren metco dental, başta morita görüntüleme cihazları olmak üzere dünya’nın bir numaralı markalarıyla diş hekiminizin en büyük destekçisidir.
  link: https://metcodental.com/goruntuleme/
  avatar
  28.02.2021 - 15:48