devam etmeniz halinde bu veri kaldırılacak.devam etmek istediğinizden emin misiniz?

 1. https://www.youtube.com/watch?v=tKplE1CTkrE

  Bundan kelli Sadık'ın sütlacını, tahtalı köye intikal ettikten sonra huriler kaynatıcak :) Her oyuncu, oyunculuğunu ispat edeceği "sıçrama tahtası" bir rol hayal eder. Boncuk rolü, Burcu Biricik için sıçrama tahtası olmuş. Muazzam performans.
  avatar
  25.01.2021 - 03:18
 2. https://www.youtube.com/watch?v=7o1SArJcAwU

  Gurbetçi Boncuk'da da ne hayal gücü var! Harlequin beyaz dizi hayallerini psikiyatristine anlatmakta beis görmüyor, tahminimce berlin in berlin hayallerini hem psikiyatristten hem de rtükten saklıyor :)
  avatar
  25.01.2021 - 03:28
 3. Spoiler vericem: Boncuk, ileriki bölümde Arda Kural'la Las Vegas'ta evlenicek :)
  avatar
  25.01.2021 - 03:35
 4. Aklıma da taksit taksit geliyor yorum: Boncuk, kâğıt bebek giydirme kitapları vardır;(bebekleri kesersin önce sayfadan, sonra da kıyafetlerini kesip giydirirsin) kâğıt bebek giydirir gibi (zaten Boncuk'un bebek yüzü de kâğıt bebeklerin yüzüne benziyor) Can'ın kıyafetlerini seçmiş bankta unutulan dergiden.. Sayfayı çevirdiğinde, dergide Can'ı manken olarak göreceğini, moda dergisinde gördüğü adamı hayallerinin adamı kisvesinde düşleyeceğini, Can'ın start noktasının bu olduğunu düşünmüştüm. Hekimoğlu'nun eski senaristi Banu Kiremitçi neden benim düşündüğüm gibi yazmamış?
  avatar
  25.01.2021 - 03:42