devam etmeniz halinde bu veri kaldırılacak.devam etmek istediğinizden emin misiniz?

 1. telefon birbirinden uzak yerlerde bulunan kişiler ve düzenekler arasında bilgi alışverişini sağlayan elektrikli ses alıp verme aygıtıdır. telefon ilk çıktığı zamanlar bu sebepler için kullanıyorken gün geçtikçe daha kompleks hale geldi. birçok sebep için kullanılır oldu. bu yüzden telefon takip programları gelişti. hatta öyle gelişti ki kendi özelinde birçok uygulamayı bile takip edebiliyorsunuz.
  telefon dinleme: hedef kişinin gün içinde telefon hattı üzerinden yapmış olduğu bütün görüşmeler dinlenebilir. hatta sistem tarafından bunların otomatik olarak kayda alınması da mümkündür.
  sms mesaj takip: hedef telefondan atılan mesajların anlık olarak takibi yapılabilir.
  ortam dinleme: cep telefonun mikrofonuz, casus program tarafından uzaktan aktif hale getirilebilir. böylece sadece telefon görüşmeleri değil, aynı zamanda normal görüşmeler de kolay bir şekilde dinlenir.
  ortam izleme: bir önceki özellikte olayın, izleme versiyonu olarak açıklanabilir. telefon takip programları, hedef cep telefonunun kamerasını uzaktan aktif hale getirebilir. bu sayede kameranın açısına bağlı olarak ortamdan görüntü alınması mümkün olur.
  gps konum bulma: telefonlardaki özelliklerden birisi olan gps, uzaktan aktif hale getirilebilir. bu sayede hedef kişinin gün içinde nerede olduğu veya nerelere gittiği rahatlıkla anlaşılabilir.
  facebook takip: facebook üzerinden yapılan işlemlerin takip edilmesini mümkün kılan bir özelliktir.
  whatsapp takip: bilindiği gibi günümüzde en yoğun kullanılan iletişim uygulamalarının başında whatsapp gelir. telefon dinleme yazılımları sayesinde bu uygulamadan yapılan görüşmelerin takibi yapılabilir.
  internet geçmişini öğrenme: hedef telefondan hangi internet sitelerine girildiği uzaktan takip edilebilir.
  rehber takip: hedef telefonun rehberine erişim sağlanması olarak belirtilebilir.
  galeri takip: hedef telefonun galerisinde bulunan fotoğraf ve videolara erişim sağlamadır.
  skype takip: skype uygulamasından yapılan işlemlerin takibini mümkün kılar.
  web sitesi engelleme: hedef cihazdan istenilen siteler engellenebilir.
  coğrafi çevreleme: hedef telefon belirlenen bir alanın içine girdiğinde program tarafından takip yapana uyarı gönderilir.

  http://alisverismikrobu.com
  avatar
  20.01.2021 - 15:47
 2. Gayet güzel. Ama bunun suiistimal edilmemesi gerek. Zira kötü niyetli kişilerce kullanılmamalı.
  avatar
  23.01.2021 - 02:46