devam etmeniz halinde bu veri kaldırılacak.devam etmek istediğinizden emin misiniz?

 1. çocukken top oynadığı arsaya 1.1 milyar lira vermiş inşaatçı.

  eksiden alıntı bir paylaşım. belki silinir diye burada da olsun.

  güzel ülkemde bir gün geçmiyor ki rezaletle karşılaşmayalım.
  bu sefer ufak bir rezaletin arkasını araştırıp bulduğum rezaletleri burdan sunuyorum.

  doktor bir arkadaşımın instagram reklamlarında sağlık personeline özel indirimli fiyatlar yazısı ile hazır faizler düşmüşken ev alma hayaliyle gittiği dap yapı çekmeköy'deki ormanköy projesiyle şok geçirmesi ilk olayımız oldu. böyle bir kampanya yok tabi. üstüne derin bir kazık olma suretiyle geçirme projeleri varmış.
  saçma sapan reklamlar ile kendilerine müşteri çektiklerini ilk kez yapmadıklarını sonra öğrendik.

  proje ile ilgili 2023te teslim edeceklerini iddia ettikleri projenin m2 başı arkadaşıma sunulan 'en uygun' fiyatı 10.753 tl, tabi bu en düşük kredi oranı olan 0,64 faiz oranı ile.
  (devlet 0,64 faiz oranını satış fiyatını değiştirmemiş sıfır konutlarda kullandırmak üzere vatandaşa sunmuştur)

  bu firma internet sitesinden yaptığım araştırmaya göre ilk başta m2 satış fiyatı 8000 tl ile satışa sunmuş ve krediler açıklandıktan sonra hemen fiyatını artırmış ve hala bu faiz oranıyla satış yapabiliyor ! devletimiz buna nasıl müsaade ediyor ??

  kanıtı:link
  arkadaşıma verilen fiyat görsel:

  gel gelelim bu projenin yapıldığı araziye. dap yapı sahibi ziya yılmaz askeriyeye ait olan ve toki'ye toplu konut projesi için devredilen (halkın uygun fiyata ev sahibi olması için devredilen) araziyi ihale ile satın alıp ultra lux evler yaparak rantın dibine vurmuştur. bir de haberlerde çocukken top koşturduğu araziyi aldı olarak geçmiştir ki askeri arazide nasıl top koşturdun atma ziyaaa derler :)

  top koşturma linki
  avatar
  17.09.2020 - 11:42