devam etmeniz halinde bu veri kaldırılacak.devam etmek istediğinizden emin misiniz?

 1. boşanma davaları kanunda öngörülen belirli sebeplerin varlığı halinde evlilik birliğinin sona erdirilmesini ve ayrıca çeşitli tedbirlerin birlikte düzenlenmesini sağlama amacına dayalı bir dava türüdür. boşanma dilekçesinde boşanma sebepleriniz ve talep ettiğiniz tedbirler avukatınız tarafından hazırlanır.

  https://av-saimincekas.com/
  avatar
  15.09.2020 - 14:30
 2. boşanmak; evlilik birliğinin hukuken ve sosyal hayat anlamında bitirilmesidir. boşanmak aslında hayatta evlenmek kadar normal olan bir durumdur. mutsuz bir evliliği sürdürmektense yolları ayırmak en makul yoldur. anlaşmalı boşanmalar tıpkı nikah akdi gibi 10 dk 15 dk süren bir duruşma ile oluyor. çekişmeliler ise nispeten daha zor. günümüzde boşanma oranları ise artmış durumda.bu süreçte hukuki yardımda bulunan kişiye de boşanma avukatı denmektedir.

  https://www.evrendemircan.av.tr
  avatar
  08.12.2020 - 01:04
 3. Aile hayatı her zaman iyi bir şekilde devam edemeyebilir. Bunun sonucu olarak iki yetişkin birey boşanma davası açarak evlilik birliğinin sonlandırılmasını isteyebilir. Bu noktada devreye giren boşanma avukatları müvekkillerinin talep ve bildirileri doğrultusunda en hızlı ve en etkili çözümü belirleyerek davanın sorunsuz bir şekilde halledilmesi işine bakmaktadır. Ankara boşanma avukatı olarak 2006 yılından bu yana kendi hukuk bürosunda bağımsız olarak hizmet vermekte olan Avukat Bülent Erdil boşanma davaları başta olmak üzere velayet, nafaka, tazminat ve mal paylaşımı davalarına da bakmaktadır. Ankara boşanma avukatı tavsiye isimlerinden biri olan Bülent Erdil aldığı davalarda özveri ile çalışan başarılı avukatlardan biridir. Bilgi için sizde https://www.bulenterdil.av.tr/ adresine gelebilirsiniz.
  avatar
  19.03.2021 - 09:09
 4. aile hukuku alanında ihtisas yapmış ve bu alanda tecrübe sahibi avukattır. bu alanda uzmanlaşmış avukatlar sandığınız gibi sadece boşanma da yardımcı olmaz. velayet davasında, nafakada , soybağı davaları da aile hukukunun konusudur.

  https://yorecihukuk.business.site/?m=true
  avatar
  14.11.2021 - 16:25