devam etmeniz halinde bu veri kaldırılacak.devam etmek istediğinizden emin misiniz?

a-ferin plus pediatrik şurup

  1. grip ve soğuk algınlığının semptomatik tedavisinde kullanılan ilaç.

    Etken Madde
    Her 1 ölçek (5 mL'de); 160 mg parasetamol, 1 mg klorfeniramin maleat ve 15 mg psödoefedrin içerir.
    Yardımcı maddeler
    Propil parahidroksi benzoat (E216), metil parahidroksi benzoat (E218), trisodyum sitrat dihidrat, sodyum sakkarin dihidrat, sitrik asit, sodyum klorür, sodyum CMC, karamel, nektarin esansı, sorbitol (E420), gliserin, polietilen glikol, deionize su.

    avatar
    10.08.2018 - 18:01