devam etmeniz halinde bu veri kaldırılacak.devam etmek istediğinizden emin misiniz?

 1. Tritone krem son zamanlarda en çok satılan leke kremlerinden biri olmuştur. Cilt yüzeyinde oluşan lekelerin ve renk farklılıkların tedavisinde kullanılır. He cilt tipine uygun olan Tritone Forte Krem hakkında sizlere bu yazımızda ayrıntılı bilgi vermeye çalışacağım. Tritone krem nedir, ne işe yarar, tritone krem nasıl kullanılır hakkında merak edilenlerin hepsi yazımızda. Cilt yüzeyindeki lekelerin yok olması için mutlaka düzenli kullanılması gereken bir krem tritone krem ayrıca düzenli kullanıdığında cilde parlaklık ve pürüzsüzlük verir.
  avatar
  03.08.2018 - 04:11
 2. Cilt lekelerini yok eder
  Güneşin zararlı etkilerinden korur
  Cilt rengini eşitler
  Güneş lekelerini yok eder
  Hamilelik lekelerini giderir
  Hormonal dengesizlik dolayı oluşan lekeleri giderir
  Kahverengi lekeler
  Yaşlılığa başlı oluşan leker
  İlaç ve hap kullanımına bağlı olarak oluşan lekelerin yok olmasını sağlar
  Çatlakların tedavisinde, doğum sonrası çatlakları
  Selülit oluşumunu önleme için
  Sivilce lekelerini giderir
  Kısaca cilt yüzeyinde her ne sebeple olursa olsun oluşan lekelerin yok olmasında çok etkili bir kremdir. Eğer cilt lekelerini gidermek için kullanmayı düşünüyorsanız kesinlikle doktorunuza bu krem kullanmak istediğinize dair bilgi vermeniz gerekmektedir.

  Tritone krem kullanmaya başladığınızda lekelerin giderilmesinin yanında cilt bakımı yapark cildiniz nemli olması sağlayacaktır. Düzenli kullanılması cildin zamanla pürüzsüz ve harika görünmesini sağlar rekl tonlarının zamanla kaybolması yüzünüzün harika görünmesini sağlayacaktır.
  Tritone Krem Etken Maddesi
  Tritone Krem, cilt renginin homojen görünmesine, cildin pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olmak için özel içeriklere sahiptir. Cilt lekelerini yok eden cilt rengini eşitleyen tritone krem etken maddesi ise;

  Arbutin (%2)
  Glikolik asid (%6)
  Kojik asid (%2)
  Askorbik asid (%2)
  Glabridin (Licorice ekstraktı) (%0.1)
  Tritone Krem Kullanım Şekli
  Tritone forte harici kullanım içindir. Cilt lekelerin olduğu bölgeye uygulanması yeterlidir. Vücudun her yerinde kullanılabilir. Tritone forte günde sabah ve akşam olmak üzeri 2 defa kullanılır. Tritone krem kulanım şekli ise;

  Cilt lekesi olan bölgeye nohut büyüklüğünde krem sürülür
  Krem deri tarafından emilene kadar ovalanır.
  Sabah ve akşam her gün işlem tekrarlanır.
  Kullandığınız süre boyunca ek olarak 30 faktörlü güneş kremi kullanılması tavsiye edilir.
  İçeriğinde güçlü bileşenler olduğundan sadece lekelerin olduğu bölgeye sürülmesi önerilmektedir. Eğer kremi yaz döneminde kullanıyorsanız kesinlikle güneş koruyucu krem kullanmayı ihmal etmeyin. Kışın sadece tritone kremi kullanmak yeterlidir.

  Tritone Krem Yan Etkileri
  Tritone forte krem yan etkileri çok nadir görülür. İlk kullanımda hafif batma ve yanma görülebilir. Bu beklenen bir durum olduğundan krem kullanmaya devam edilmelidir. Eğer beklenmeyen bir etki örülürse krem mutlaka kullanılmamalıdır. Göz, ağız ve dudaklar temas edilmemesi gerekmektedir. 12 yaşından küçükler kullanımına uygun olmayan bu krem ayrıca hassas cilt tipine sahip olanlarda tahrişe neden olabilmektedir.

  Tritone forte krem düzenli kullanıldığında etkisi gösteren bir kremdir. Cilt lekelerini geçirmek için kullanmaya başladığınızda ilk etkisini 1 ay sonra göstermeye başlayacaktır. Etkili ve kalıcı sonuç için 4 ile 6 ay kadar kullanılması gerekmektedir.

  Tritone forte depigmentation cream eczanelerde, kozmetik mağazalarında bulmanız mümkün ayrıca e-ticaret sitelerinde satılan bir üründür. Mutlaka tritone krem alırken güvenilir mağazalardan almaya özen gösterin.

  tritone krem, tritone forte krem

  Tritone Krem Fiyatı
  Tritone krem fiyatı değişiklik göstermektedir. Devlet tarafından karşılanmadığı içi ödemesini kendiniz yapacaksınız krem doktor tarafından reçete edilse bile karşılanmaktadır. Krem fiyatı ile 110 ile 190 TL arasında satılmaktadır
  avatar
  03.08.2018 - 04:16