devam etmeniz halinde bu veri kaldırılacak.devam etmek istediğinizden emin misiniz?

 1. 1.Gün
  Bütün gün sadece meyve yiyin. Muz dışında istediğiniz her hangi bir meyveyi tüketebilirsiniz. Tabiki lahana çorbasını gün boyu tüketeceksiniz.

  2. Gün
  Bütün gün dilediğiniz taze, pişmiş ya da çiğ sebzeyi yiyin. Yalnız kuru fasulye, bezelye ve mısırdan uzak durun. Büyük boy bir patates ile akşam yemeğinizde kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Son olarak bugün hiç meyve yok.

  3. Gün
  1. ve 2. günleri kombine halde uygulayın. Patates dışında dilediğiniz kadar meyve, lahana çorbası ve sebze tüketebilirsiniz.

  4. Gün
  8 adet muz, dilediğiniz kadar yağsız süt ve lahana çorbası tüketin. Bugün artık tatlı isteğinizi azaltma aşamasındasınız.  5.Gün
  Bugün 300-500 gr et, 6 adet domates yiyin. Vücudunuzdaki ürik asiti atmak için günde en az 6-8 bardak su tüketin. Bugün çorbanızdan en az 1 kase için. Arzu ederseniz et yerine derisi alınmış tavuk ya da balık da yiyebilirsiniz.

  6.Gün
  Bugün et ve sebze yiyin. Patates yok. Yine en az 1 kase çorbanızdan için.

  7.Gün
  Bugün esmer pirinçten kalorisi düşük meyveye ve sebzeye kadar her şeyi yiyebilirsiniz. Çorbanızı içmeyi unutmayın. Kesinlikle alkol, karbonhidratlı içecekler ve diyet kola yok.
  avatar
  03.08.2018 - 03:05