devam etmeniz halinde bu veri kaldırılacak.devam etmek istediğinizden emin misiniz?

 1. Gençliğinizin kalıcı olmasını istiyorsanız metabolik bozuklukların sebep olduğu genetik kilolardan kurtulmak için bu yöntemle tanışmalısınız.

  Nedir? Kişinin besin ihtiyacı, alerjileri ve bünyesinin tolerans gösteremediği yiyecekler göz önünde bulundurularak kişiye özel oluşturulan, tedavi edici özelliği bulunan bir diyet. Katı yiyeceklerin yanı sıra, çorbalar ve meyve suları da ağırlıklı olarak tüketiliyor.

  Kimler için? Aslında tüm dünya zayıflamak için diyet yaparken, terapötik beslenmenin asıl amacı vücudu yiyeceklerden arındırmak, beyni ve ruhu rahatlatmak. Diyabet, dolaşım bozuklukları, sedef gibi pek çok hastalık bu diyetle kontrol altına alınabiliyor. Metabolik rahatsızlıklarınızın ve bünyenizin ihtiyaç duyduğu besinlerin saptanabilmesi için mutlaka beslenme uzmanına danışarak uygulamanız gerekiyor. Yurt dışında bu alanda uzmanlaşmış kliniklerde birkaç haftalık programlara da katılabilirsiniz. İspanya-Marbella’da bulunan Buchinger-Wilhelmi Kliniği 1973 yılından beri terapötik beslenme konusunda kapsamlı hizmet veriyor (www.buchinger-wilhelmi.com).

  Süresi : Bunu yaşam biçimi haline getirip uzun vadede günlük beslenmenize adapte etmeniz en doğrusu. Buchinger-Wilhelmi’de 21 günlük klasik paket 6575 €, 2 haftalık program 4545 €, 10 gecelik paket 3405 €.

  Avantaj ve dezavantajları : Başlarda zorlayan detoks rejimlerinden biri. Ancak ruhsal ve fiziksel anlamda kesin sonuç veriyor.
  avatar
  03.08.2018 - 03:01