devam etmeniz halinde bu veri kaldırılacak.devam etmek istediğinizden emin misiniz?

 1. Nedir? Bu beslenme planı, yaşlanmayı geciktirici alternatif tıp ürünleri üzerine kurulu ve ünlü cilt ve beslenme uzmanı Nick Perricone tarafından geliştirildi. Bu prensipte beslenmede 4 ana grup var: Yüksek kaliteli proteinler (somon, tavuk ve tofu), tam ve lifli karbonhidratlar (yulaf, limon, frambuaz), doymuş yağlar (ton balığı, zeytinyağı, Antep fıstığı), son olarak vitaminler ve antioksidanlar (ıspanak, brokoli, acai üzümü).

  Kimler için? Yeme alışkanlığını değiştirmek ve daha enerjik olmak isteyen herkes için. İspanya Kraliçesi Letizia, Cate Blanchett ve Julia Roberts bu diyeti uygulayan isimlerden bazıları.

  Süresi : 2 seçeneği var: 3 gün ya da 28 gün.

  Avantaj ve dezavantajları: Zayıflamaya yönelik geliştirilmiş bir model olmadığı için asıl amaç sağlığınıza ve normal beden ölçülerinize kavuşmak. Böylelikle bu diyeti uygulayanlar fazla açlık hissetmeden ideal ölçülerine ulaşabiliyorlar. En kötü olanı mı? Bu gruptaki yiyeceklerin pahalı olması.

  Menü: Kahvaltı: Somon, yulaf, badem, yaban mersini, yeşil çay. Öğle yemeği: Hindi, yeşil salata ve domates, yeşil çay. Ara öğün: Tavuk, 4 tane fındık, mercimek çorbası, ıspanaklı salata. Yatmadan önce rafadan yumurta, kırmızıbiber, zeytin.
  avatar
  03.08.2018 - 03:00