devam etmeniz halinde bu veri kaldırılacak.devam etmek istediğinizden emin misiniz?

instagramcıların aslında demek istedikleri

 1. ben yiyiyorum sen yiyemiyorsun. ve ancak yediğimi layklamakla yetinen bir zavallısın.
  ben geziyorum sen gezemiyorsun. ve ancak evinde oturup layklarsın.
  ben sevişiyorum sen sevişemiyorsun. sen ise evinde oturan ezik bir zavallısın.

  ...

  (ara: görgüsüzlük)
  (bkz: sonradan görme)
  avatar
  15.04.2018 - 21:09
 2. vallahi ben kaslı, sakallı, uzun boylu, kumral erkek bakmak için açtım. bir şey demeye çalışmıyorum
  avatar
  16.04.2018 - 16:05
 3. gerçek hayatta o kadar önemsiz biriyim ki instagrama bir şeyler yüklemesem, yüklenenleri layklamasam hemen unutulurum. buna ihtiyaç duyan önemsiz bir zavallıyım. zira bu fotolar daha yüksek kalitede zaman harcamadan otomatik olarak icloud ve google fotoğraflara zaten yedekleniyor. yoksa neden zaman harcayıp düşük kalitede yükleyeyim ki!!
  avatar
  11.07.2018 - 20:05
 4. canlı video başlatan aşağılık instagramcının aslında demek istediklerinden biri:

  şu an discoda arkadaşlarla tepişip eğleniyorum. şayet şu anda ders çalışıyorsan veya ameliyatta isen veya babanın cenazasinde isen, ev taşıyorsan, dil öğreniyorsan, enstrüman öğrenmek için pratik yapıyorsan, ehliyet almak için park etmeyi öğreniyorsan veya kendine faydalı veya kendinle alakalı ne yapıyorsan bırak ve beni izle. benim en sıradan bir hareketim bile senin benliğinden ideallerinden daha önemli. test çözmeyi bırak ve hangi mekanda nasıl eğlendiğimi izle. çünkü sen umrumda olmayan ve beni izlemesi gereken aşağılık bir zavallısın.

  en nihayetinde ben kendimi insanlara hatırlatmak zorunda olan, hatırlatmasam unutulacak kadar ezik, zavallı, önemsiz bir loserım. sen ise işini gücünü bırakarak beni izleyen / izlemesi gereken birisin çünkü benden de betersin.
  avatar
  17.07.2018 - 09:52