devam etmeniz halinde bu veri kaldırılacak.devam etmek istediğinizden emin misiniz?

dr. burak türkyılmaz

 1. Op. Dr. Burak Türkyılmaz, Özel Fatih Fen Lisesi’ni bitirdikten sonra, 1995 yılında girdiği Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2001 yılında mezun oldu.

  Mezun olduktan sonra; 2002-2005 yılları arasında Almanya Köln’de St. Agatha Krankenhaus Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nde, 2005-2009 yılları arasında yine Almanya Köln’de Media Park Klinik, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nde, 2009-2010 yılları arasında ise Almanya’da Aachen Teknik Üniversitesi, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nde çalışmalar yürüttü.

  Op. Dr. Burak Türkyılmaz 18 Mart 2011’de Kuzey Ren Tabip Odası’nın Plastik Cerrahi Uzmanlık Sınavı’nı kazandı. Türkyılmaz, 2010-2011 yılları arasında Almanya Köln’de Media Park Klinik, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nde çalıştı.

  3 Ekim 2011’de Sağlık Bakanlığı’ndan Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahhi denkliği alan Op. Dr. Burak Türkyılmaz 2011 yılından bu yana Acıbadem Maslak Hastanesi’nde Op. Dr. Serdar Eren’in şefliğinde plastik, estetik ve rekonstrüktif cerrahi uzmanı olarak çalışmaktadır.

  Not: Özellikle vücut şekillendirme ameliyatları (liposuction, meme büyütme, karın germe gibi) ve göz kapağı estetiğinde oldukça başarılıdır. Ayrıca medikal estetik uygulamalarında da (cilt bakımı, kök hücre tedavisi, gözaltı ışık dolgusu, dudak dolgusu, botox, gençlik aşısı gibi) oldukça başarılı ve talep görmektedir. Demet Akalın’a da cilt bakımı yapmışlığı vardır (Demet Akalın instagram profilinden bir paylaşımla kendisine teşekkür etmişti). Ünlülerden birçoğunun medikal estetik uygulamalarını yapıyor.

  http://drburakturkyilmaz.com/
  avatar
  01.04.2018 - 17:02