devam etmeniz halinde bu veri kaldırılacak.devam etmek istediğinizden emin misiniz?

kendini entelektüel göstermeye çalışan cahil kezo

 1. hem cahil, hem kezo, hem embesil, hem yavşak.....

  kendisine özel yazılmış, dünyada sadece bir tane olan ve bütün dünyayla paylaşılmış yıllık yazısını samimiyetsiz bulan; lakin kız düşürmek için instagramda yüzlerce kıza yazılmış mesajı aldığında bunu zekice ve samimi bulup buna tav olan, yüzlerce kıza yürümede kullanılmış whatsapp durumundan yürümeyi de samimi bulup bu mesajları almaya devam etmek için bilmediği yabancı dillerden whatsapp durum mesajı değiştirmeler, profil fotoğrafını değiştirmeler, kulağındaki çift küpeyi whatapp arkadaşlarına göstermek için saçını kaldırmalar, dudağını dolgun göstermeye çalışmalar.. gece whatsapptan yürüyen kişiyi (aynı anda aynı yöntemle yüzlerce başka kişiye yürüyen kişiyi) ertesi gün instagramda layklayarak feedbacklemeler, sözlüğün whatsapp grubundan neden diğerlerini takip ettiğin gibi beni de instagramda takip etmiyorsun göndermeleri, hem sözlüğü hem de sözlüğün whatsapp grubunu bile kendi libidosuna alet etmeler, sözlüğü kendi libidosuna alet edenleri çılgınca layklamalar, kendisini küçük düşürecek türlü türlü ucuz atraksiyonlar yapan beyinsiz kezodur. senin aklına, insanlığına, vizyonuna, kalitene, kişiliğine, zekana, sana verilen değere tüküreyim...

  akıl, mantık, insanlık, samimiyet, dürüstlük, realistlik, karizmatik olma, kalite, zor insan olma, gizemli insan olma, sevgideğer insan olma, saygıdeğer insan olma bunun neresinde..

  insan kendinden daha düşük gördüğü kişilere değil, kendisinden daha üstün gördüğü kişilere kendini beğendirmeye çalışır. işte sen whatsapptaki tüm arkadaşlarından, layklarla kendini hatırlattırdığın, feedbacklediğin, sinyal yolladığın instagramcılardan bile daha düşüksün. en düşüksün.

  biz seni everest dağının doruklarında zannediyor, buraya bakıp bulamıyorduk. meğer sen kendini foseptik çukurunda gizlemişsin.

  (bkz: allah belanı versin)
  (bkz: film senaryosundan pasajlar)
  avatar
  02.03.2018 - 04:25
 2. zor bir yola koyulmuş kezodur. zira ne cahillik, ne embesillik ne de kezoluk gizlenebilecek şeyler değildir.
  avatar
  02.03.2018 - 15:10