devam etmeniz halinde bu veri kaldırılacak.devam etmek istediğinizden emin misiniz?

sözlükteki gelişmeler

  • /
  • 22
  • >
  • »
 1. bundan böyle yeni yazarlar şu şekilde karşılanacaktır.

  mailiniz aktiflendi, yazarlığınız onaylandı, dünyanın en büyük bilgi ve kültür paylaşım platformu ve aynı zamanda en kullanışlı not defteri olan interaktif sözlükten olabildiğince faydalanmanız ve sözlükte daim olup sözlüğe olabildiğince fayda ve katkı sağlamanız dileğiyle interaktif sözlük'e hoş geldiniz..

  sözlükte tespit ettiğiniz yazılımsal eksiklikleri sözlükteki buglar ve sözlükle ilgili isteklerinizi de interaktif istekler başlığına ekleyebilirsiniz.

  ayrıca sözlüğü etkin ve verimli kullanabilmek için lütfen okuyunuz:

  (bkz: sözlük kuralları)
  (bkz: sözlük formatı)
  (bkz: sıkça sorulan sorular)
  (bkz: başlık açarken dikkat edilmesi gerekenler)
  (bkz: imla kuralları)
  avatar
  25.02.2017 - 17:38
 2. artık daha rahat okuma imkanının oluşması için mesajlar bölümünde mesajların hepsi değil belli bir kısmı görüntülenecek ve üstteki seçenekte istenildiği kadarını görünleme imkanınına sahip olunacak. mesajlar bölümününe kaç mesajın geleceğini tercihler bölümünden ayarlayabilirsiniz.
  avatar
  30.01.2016 - 09:08
 3. bundan böyle mesaj yazarken* bile entripadin altına getirilen (bkz: bkz), gbkz, yıldızlı bakınız**, (ara: ara) butonlarından faydalanılabilinecek.

  interaktif sözlük her geçen gün daha kullanışlı ve fonksiyonel olup büyüyüp gelişmeye devam ediyor.
  avatar
  03.10.2016 - 21:55
 4. bundan böyle sözlükte kimin giriş yapıp online olduğu hatasız şekilde görülebilecektir. online kişiler listesi 20 saniyede bir güncellenecek ve hatasız çalışacak bu fasilite ayarlar bölümünden sağ alt tarafa getirilip ve yine sağ alt taraftan kaldırılabilir. herkese hayırlı olsun.
  avatar
  25.09.2016 - 20:50
 5. bundan böyle android işletim sistemli cihazlardaki yüksek boyutlu fotoğrafların zaman aşımına uğrayıp yüklenememesi problemi çözüldü. bundan böyle en yüksek kaliteli görseller güvenle interaktif sözlükte barındırılacak ve yıllar sonra bu görsellere ulaşılabilinecek.

  avatar
  24.10.2016 - 22:14
 6. sağ üst köşedeki menü düzenlendi. ben ve ayarlar butonları tek yerde toplandı. çıkış daha kolay hale getirildi. şimdilik faal olmayan bildirimler ve duyurular kaldırıldı. yedekle de ayarlar bölümünde olduğu için kaldırıldı. totalde menüler daha sade ve kullanışlı hale getirildi.
  avatar
  07.02.2015 - 15:48
 7. sağ üst köşedeki menü düzenlendi.
  üç menü iki menüde toplandı.
  ayarlar işareti kaldırılıp yerine profil fotosunun ikonu getirildi.
  bu menüdeki "ben" profilim olarak değiştirildi. ayarlar da yine aynı menüdeki aynı başlıkta dropdown submenu olarak eklendi.
  avatar
  13.02.2015 - 17:38
 8. masa üstü bildirimi destekleyen tarayıcılar için bu bildirim özelliği getirildi. kullanıcılar tarafından yazılmış entriler beğenilmesi durumunda, o anda sözlük aktif olmasa dahi anlık olarak bildirim alabilecektir. bu özellik ayarlar kısmından aktif edilebiliyor.
  avatar
  20.09.2016 - 06:46
 9. başlıkların sol tarafa önem derecesine göre sıralanmasını(istenen başlığın üste, istenmeyen başlığın alta gönderilmesini) ya da başlıkların sabitlenmesini sağlayan özellik moderatörler tarafından kullanılabilecek şekilde moderasyon paneline eklenmiştir.
  avatar
  17.10.2016 - 03:11
  • /
  • 22
  • >
  • »